Як правильно визначити розмір дитячого взуття

З появою інтернет магазинів дитячого взуття у батьків з'явилася чудова можливість зберегти час, нерви, заощадити фінанси та вибрати якісне, зручне та гарне взуття для своїх малюків. Але чи майже у всіх батьків виникає питання, як правильно визначити розмір взуття для дитини?

Для початку скористайтеся нашими рекомендаціями:

1. Вимірювання краще проводити наприкінці дня, тому що ввечері ніжки стають більшими, можуть набрякати.

2. Перед проведенням вимірів, одягніть дитині шкарпетки (все залежить, яке взуття ви плануєте купувати ― літнє чи зимове, адже товщина шкарпетки впливає на розмір взуття).

3. Краще проводити вимірювання обох ніжок і брати до уваги найбільший результат (буває часто, коли у дитини одна ніжка більша за іншу). 

 

Отже, порядок дій:

Вам будуть потрібні аркуш паперу, олівець та лінійка.

1. Візьміть аркуш паперу, покладіть на підлогу і поставте обидві ніжки на папір (при опорі на поверхню, ніжка трохи розплющується, тому трохи збільшується розмір стопи.

2.  Олівцем обведіть стопу. При цьому олівець тримайте вертикально, він повинен знаходитись у постійному контакті зі ступнею (на малюнку).

3. Для визначення довжини ноги виміряйте лінійкою відстань між максимальними точками обох креслень. Виберіть більший вимір - вийшла довжина стопи. 

 

 

Ви виміряли стопу дитини, залишилося з'ясувати, який розмір взуття їй підійде. Необхідно до отриманої довжини стопи додати:

- Літнє взуття: 0,5-0,7 см.

- осінь-весна: 0,7-1 см.

- Зимове взуття: 1-1,5 см.

Наприклад, якщо ви хочете придбати літнє взуття, а стопа у дитини 16,0 см., то до довжини ніжки вам необхідно додати 0,5-0,7 см., Вийти довжина устілки - 16,5-16,7 см. За підсумковим результатом (16,5-16,7 см) рекомендуємо  вибирати розмір. 

 

Таким чином, вимірявши ніжку дитини, Ви легко можете дізнатися необхідний розмір дитячого взуття, подивившись таблицю розмірів/вимірювання устілки в описі товару нашого магазину.  

Всі виміри в нашому інтернет-магазині «VabyВotiki» здійснюються для кожної моделі та розміру індивідуально. Тому Ви можете бути впевненими у правильності вимірів. Якщо є якісь питання або сумніви щодо вибору розміру, то Ви можете звернутися до наших досвідчених консультантів за телефонами, які вказані у реквізитах магазину.

 

   Приємних покупок та здоров'я Вам та Вашим дітям!