Умови доставки та оплати

Доставка здійснюється тільки по передоплаті.

 • Доставки "Самовивіз" В будь-який день з 10:00 до 19:00 (р. Миколаїв) будь ласка, обов'язково погоджуйте час в який Ви зможете забрати замовлення! Зробити це можна по кожному з номерів телефонів, вказаних на сайті.
 • Доставка "Укрпошта"
  Безкоштовно при вартості замовлення від 950 грн. Замовлення на суму понад 950 грн. доставляється безкоштовно Укрпоштою «Стандарт», і тільки за умови 100% передоплати за товар. На замовлення, сумою до 949,99 грн. і які доставляються післяплатою, безкоштовна доставка не поширюється! Відправлення Укрпоштою здійснюється щоденно (крім неділі).
 • Доставка "Нова Пошта" Відправка Новою поштою здійснюється щоденно (крім неділі). Оплата доставки за рахунок покупця. Тарифи на сайті нової пошти дивиться

Способи оплати

 • Оплата на карту ПриватБанка 
  Безготівковий розрахунок здійснюється шляхом переказу грошових коштів на картку Приват Банку (комісія банку 0,5% від суми)
 • Оплата на карту Monobank
  Безготівковий розрахунок здійснюється шляхом переказу грошових коштів на карту Monobank
 • Наложений платіж Новою поштою (по передоплаті 120 грн.) 
  Здійснюється за передоплатою 120 грн. Покупець оплачує вартість товару на Новій Пошті при отриманні посилки за мінусом зазначеної вище передоплати. При отриманні посилки покупець також сплачує вартість доставки за послугу післяплати.
  ВАЖЛИВО! Якщо з якоїсь причини, не пов'язаної з виною магазину, одержувач відмовляється від посилки, висланої післяплатою, передоплата в розмірі 120 грн. не підлягає поверненню, і йде на оплату пересилки в обидві сторони. Розмір передоплати залежить від кількості пар взуття на замовлення.
 • Готівкою (тільки при самовивозі з р. Миколаїв)
  Оплата готівкою можлива при самовивезенні
 • Післяплата Укрпоштою (по передоплаті 120 грн.)
  Здійснюється за передоплатою 120 грн. Покупець оплачує вартість товару на Новій Пошті під час отримання посилки, за мінусом зазначеної вище передоплати. При отриманні посилки покупець також оплачує вартість доставки та за послугу післяплати.
  ВАЖЛИВО! Якщо з якоїсь причини, не пов'язаної з провиною магазину, одержувач відмовляється від посилки, висланої післяплатою, передоплата поверненню не підлягає, і йде на оплату пересилки в обидві сторони. Розмір передоплати залежить від кількості пар взуття на замовлення.

Регіони доставки:

Доставка здійснюється в будь-який регіон України, за винятком тимчасово окупованих територій.